"Барселона" принизливо розгромила "Реал" в чемпіонаті Іспанії

14,9 т.
'Барселона' принизливо розгромила 'Реал' в чемпіонаті Іспанії

Каталонська "Барселона" переграла мадридський "Реал" у центральному матчі 12-го туру чемпіонату Іспанії. У Мадриді команда Луїса Енріке відсвяткувала перемогу - 0:4.

Гості вийшли на гру без головної зірки команди Ліонеля Мессі. Аргентинець оговтався від травми, але ризикувати здоров'ям нападника тренер "Барселони" не став, залишивши його на лавці запасних. Кадрова ж ситуація у "Реала" була абсолютно протилежною: раніше травмовані гравці відновилися, а капітан Серхіо Рамос переніс операцію на плечі і вийшов на поле.

Читайте: Реал - Барселона - 0-4: відео голів

Гра стартувала з атак господарів, які, втім, виглядали не дуже впевненими. Не дивно, що "Барселона" легко відсунула гру від своїх воріт, а потім і забила. На 12-й хвилині Луїс Суарес, отримавши м'яч від Сержіо Роберто, спокійно переграв воротаря суперників.

Здавалося, цей м'яч збадьорить "Королівський клуб", але гравці "Реала" продовжували спати на полі. "Барса" повністю перегравала своїх одвічних ворогів в русі. Підсумком цієї переваги став чудовий гол Неймара після пасу Андреса Іньєста. Могли каталонці на останніх секундах першого тайму забити і третій, але Марсело врятував команду, винісши м'яч з порожніх воріт.

Читайте: Битви титанів. "Реал" - "Барселона" та ще 6 божевільних футбольних дербі

Друга половина зустрічі почалася з лютих атак господарів поля. За перші три хвилини "Реал" завдав по воротах суперника в три рази більше ударів, ніж за весь перший тайм. У відповідь же "Барселона" забила третій: Сержіо Роберто п'ятою відпасував на Іньєсту, який з лінії штрафного майданчика увігнав м'яч у сітку.

ДИВІТЬСЯ Супергол Іньєста У МАТЧІ "РЕАЛ" - "БАРСЕЛОНА"

На 57-й хвилині Луїс Енріке випустив на поле Ліонеля Мессі, якого, зрозуміло, трибуни "Сантьяго Бернабеу" зустріли незадоволеним гулом. Через 10 хвилин Кріштіану Роналду не зміг реалізувати фантастичний момент: після пасу Гарета Бейла португалець опинився навпроти воротаря, але ударом впритул потрапив прямо в суперника.

Читайте: Президент "Реала" здивував вибором нового головного тренера

"Барселона" миттєво відреагувала атакою, після якої Луїс Суарес вирішив замість удару віддати передачу на Мессі. Уругваєць виправився на 74-й хвилині, коли впевнено реалізував вихід один на один, вкинувши в шок публіку в Мадриді.

Останні хвилини зустрічі пройшли під знаком невдоволення трибун, класних моментів Бензема і Ронулду, та брутальності футболістів господарів. На 84-й хвилині не витримали нерви у Іско, який грубо вдарив по ногах Неймара, за що тут же був вилучений з поля.

Читайте: Роналду тонко потролліть Мессі

Таким чином, "Барселона" впевнено виграє в Мадриді, і збільшила до шести очок свою перевагу над "Реалом в турнірній таблиці.