Футболіст "Шахтаря" приніс Бразилії перемогу на Кубку Америки: відео голів

6,0 т.
Футболіст 'Шахтаря' приніс Бразилії перемогу на Кубку Америки: відео голів

Збірна Бразилії з важкої перемоги почала виступи на Кубку Америки-2015. У першому турі "селесао" вирвали перемогу у Перу з рахунком 2:1.

Першими забили перуанці. Крістіан Куева скористався грубою помилкою оборони бразильців і розстріляв ворота з 10-ти метрів.

Але бразильці швидко відігралися. Неймар забив класний гол.

Надалі гра проходила з невеликою перевагою бразильців. Але "селесао" не вдавалося пробити оборону перуанців.

Лише в компенсований час бразильці зуміли забити другий м'яч. Неймар віддав чудову передачу на півзахисника "Шахтаря" Дугласа Косту, а той поклав м'яч у ближній кут.

дивіться: Моделі еротично мотивували футболістів перед Кубком Америки: гаряче відео

Коста, який вийшов на заміну у другому таймі, забив перший гол за збірну. Інший "гірник" Фред вийшов у стартовому складі і був замінений на 75-й хвилині.

Бразилія разом з сенсаційною Венесуелою, яка обіграла Колумбію, лідирує в групі С.