"Металіст" знову зганьбився в Лізі Європи: відео

5,0 т.
'Металіст' знову зганьбився в Лізі Європи: відео

Харківський "Металіст" зазнав п'ятої поразки поспіль у Лізі Європи. У п'ятому турі харків'яни поступилися турецькому "Трабзонспору" з рахунком 1: 3 .

Турки відкрили рахунок на 36-й хвилині. Белькалем відзначився з передачі Мехмета Екіджі.

Читайте: "Динамо" достроково вийшло в 1/16 фіналу Ліги Європи

Але в середині другого тайму ситуація кардинально змінилася. На 68-й хвилині Гоменюк зрівняв рахунок. А через дев'ять хвилин Карл Меджані залишив господарів у меншості.

Здавалося, зараз "Металіст" помчить виривати перемогу. Але наприкінці зустрічі голи влітали лише у ворота харків'ян.

На 86-й хвилині Мехмет Екіджі забив переможний гол у ворота Горяїнова. А на 5-й компенсованій хвилині м'яч влетів у ворота від Горяїнова після удару Юсуфа Ердогана.

"Металіст" зазнав п'ятої поразки, а "Трабзонспор" склав компанію "Легії" в 1/16 фіналу Ліги Європи.