"Шахтар" з рекордом обіграв динамівську "Говерлу"

5,9 т.
'Шахтар' з рекордом обіграв динамівську 'Говерлу'

Донецький "Шахтар" у матчі третього туру чемпіонату України з футболу з рахунком 2:0 обіграв "Говерлу". Стартовий склад ужгородців повністю складався з гравців, орендованих у "Динамо".

У першому таймі "гірники" практично не покидали половину поля гостей, але так і не змогли підібрати ключик до воріт Рудько. Найреальніший момент мав у дебюті зустрічі Феррейра, але його удар влучив у поперечину.

У перерві Луческу знайшов потрібні слова для своїх підопічних і вже на 5-й хвилині другого тайму Тейшейра відкрив рахунок у матчі. Цей м'яч став рекордним для бразильця: Алекс відзначився точним ударом у восьмому (з урахуванням 7 матчів минулого сезону) турі Прем'єр-ліги і побив досягнення Андрія Воробея за кількістю гольових ігор поспіль. Крім того, для Тейшейри цей гол став 50-м за "Шахтар", а для донецького клубу - 1100 під керівництвом Луческу.

Після цього гра на полі заспокоїлася. Румунський наставник тримав у голові відповідну зустріч з "Фенербахче" і не змушував своїх підопічних форсувати події.

У свою чергу друга команда в атаці нічого зробити не могла. На 74-й хвилині "старий" новачок "Шахтаря" Едуардо забив другий гол, встановивши остаточний результат.

Читайте: Футболісти "Шахтаря" оригінально привітали Луческу: відео подарунка