"Шахтар" забив п'ять м'ячів "Генту", пропустивши вже на 20-й секунді

25,1 т.
Гент - Шахтар огляд

Донецький "Шахтар" переміг на виїзді бельгійський "Гент" у четвертому турі групового турніру Ліги Європи. Віце-чемпіони України, незважаючи на швидко пропущений м'яч, не залишили жодного шансу супернику - 5:3.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "ГЕНТ" - "ШАХТАР"

Вже на 20-й секунді зустрічі господарі поля приголомшили "гірників" голом. Кулібалі після навісу зліва чітким ударом головою пробив у кут воріт П'ятова.

Цей м'яч додав сил "Генту", який на куражі буквально втиснув донеччан в їх половину поля. Кілька разів бельгійці були близькі до другого взяття воріт, але "Шахтар" зумів вистояти.

Читайте: "Зоря" при спірному суддівстві зіграла внічию з "Фейєноордом" в Лізі Європи

Останні 10 хвилин перевернули перебіг матчу до гори дригом. Спочатку Марлос реалізував пенальті після фолу господарів на Тайсона. Потім вже сам "боксер" переграв голкіпера "Гента", вийшовши з ним один на один. А довершив справу Тарас Степаненко, точно пробивши головою після подачі кутового.

У середині другої половини зустрічі Фред розкішним ударом в дотик метрів з 20 остаточно вбив інтригу в матчі. На 83-й хвилині Пербе провів ще один м'яч у ворота П'ятова, однак "гірники" одразу ж відповіли влучним ударом Феррейри.

Риску під гольовою феєрією в Бельгії підвів Мілічевіч, який відзначився за хвилину до кінця зустрічі.

Читайте: УЄФА розповів, скільки заплатив "Динамо" і "Шахтарю" за минулий сезон Ліги чемпіонів

Таким чином, "Шахтар" здобув максимальний результат в чотирьох матчах і гарантував собі вихід в 1/16 фіналу Ліги Європи з першого місця в групі.

Ліга Європи. 4 тур

"Гент" - "Шахтар" - 3:5 (1:3)

Голи: Кулібалі 1"- 1: 0, Марлос 36" (пенальті) - 1: 1, Тайсон 41"- 1: 2, Степаненко 45" - 1: 3, Фред 68"- 1: 4, Пербе 83" - 2 : 4, Феррейра 87 "- 2: 5, Мілічевіч 89" - 3:5

"Гент": Рінне, Нільсен, Гершон, Фокет, Есіто, Нето, Деягере (Сайєфі 70 '), Асаре, Саймон (Ндонгаля 77'), Кулібалі (Пербе 74 '), Мілічевіч

"Шахтар": П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький (Ордець 78 '), Ісмаїлі, Марлос, Степаненко (Малишев 72'), Фред, Бернард, Тайсон (Дентіньо 71 '), Феррейра

Попередження: Степаненко 43'