"Шахтар" - зимовий чемпіон України

7,1 т.
'Шахтар' - зимовий чемпіон України

У четвер, 3 грудня, донецький "Шахтаря в матчі перенесеного 12-го туру чемпіонату України з футболу впевнено обіграв "Карпати".

Поєдинок в Одесі завершився з рахунком 3:0. Якщо в першому таймі підопічні Йовічевич упирався, то після першого пропущеного м'яча на 57-й хвилині від Едуардо стало все ясно. Каніболоцький толком і не вступав у гру, а в кінцівці Ісмаїлі і Тейшейра остаточно добили львів'ян.

"Шахтар" - зимовий чемпіон, якщо тільки "Динамо" не заб'є 15 голів "Металургу" в поєдинку 4 грудня.

Читайте: Де дивитися 1-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

"Шахтар" (Донецьк) - "Карпати" (Львів) - 3:0

Голи: Едуардо 56, Ісмаїлі 86, Тейшейра 88

"Шахтар": Каніболоцький, Ракицький, Срна, Ісмаїлі, Тейшейра, Феррейра (Едуардо 46), Марлос (Коваленко 73), Бернард (Дентіньо 64), Фред, Степаненко, Кучер

"Карпати": Підківка, Гуцуляк (Карноза 64), Мірошниченко, Пластун, Новотрясов, Худоб'як (Кльоц 84), чачу, Кожанов (Страшкевич 69), Костевич, Гітченко, Кравець

Попередження: Феррейра 45 + 1 - Пластун 2, Гуцуляк 30, Кравець 54