У Данії жорстко поглумилися над воротарем "Динамо": відео знущання

36,4 т.
У Данії жорстко поглумилися над воротарем 'Динамо': відео знущання

Воротар київського "Динамо" Максим Коваль, який виступає на правах оренди за данський "Оденсе", провів найгірший матч у новому сезоні. Команда українця зазнала нищівної поразки вдома з рахунком 2:5.

У поєдинку 14-го туру Суперліги проти "Брондбю" Коваль був не схожий сам на себе. У ворота нашого голкіпера залітало практично все.

Читайте: Воротар "Динамо" осоромився в Данії: відеофакт

За перші півгодини Максим капітулював тричі, при чому всі голи на його совісті. Перший Остін забив після позиційної помилки українця, який відбив м'яч собі у ворота, в другому випадку Коваль невдало пішов на перехоплення, а третій зовсім пропустив між ніг, не зумівши зреагувати на постріл Каленберга і невеликий рикошет від захисника. Після перерви гості зменшили оберти, але наприкінці зустрічі ще двічі засмутили динамівського кіпера. Протягом 8-ми хвилин Елмандер оформив дубль. Ковалю, щоб відбити удари шведського форварда, знову не вистачило зовсім небагато.

Читайте: Словенський воротар показав, як складно буде футболістам збірної України пробитися на Євро-2016

Нагадаємо, в попередньому турі воротареві "Динамо" розбили обличчя, однак він героїчно відстояв весь матч і допоміг своїй команді набрати 1 очко. Тепер же датська преса прокоментувала гру українця однією фразою: "Від раю до пекла за один тиждень".