"Монако" сенсаційно розбив "Арсенал" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

4,4 т.
'Монако' сенсаційно розбив 'Арсенал' в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Французький "Монако" впевнено обіграв лондонський "Арсенал" на виїзді в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Інтриги поєдинку додавав факт очної зустрічі колишньої команди тренера "канонірів" Арсена Венгера з його нинішнім дітищем. Лондонці по-хазяйськи пішли вперед з перших секунд, але не змогли швидко відкрити рахунок. Монегаски досить швидко освоїлися на виїзді і взялися нав'язувати господарям свою гру.

На 38-й хвилині Кондогбіа застав зненацька воротаря "Арсеналу" віспинами. М'яч при ударі зрикошетив від Мертезакера.

На початку другого тайму монегаски зловили господарів на контратаці. Бербатов подвоїв перевагу "Монако".

Дивіться:

Арсенал - Монако - 1-3: дивитися відео голів

Господарі безуспішно намагалися відігратися. Однак у компенсований час Окслейд-Чемберлен один м'яч відквитав. "Каноніри" кинулися рятувати нічию, але знову пропустили контратаку. Феррейра-Карраса рикошетом від стійки забив третій м'яч.

Тепер на "Арсенал" Арсена Венгера чекає вкрай важка задача. У відповідному матчі 17 березня його команді необхідно забивати три м'ячі, не пропустивши при цьому. Нагадаємо, що монегаски в шести поєдинках групового турніру пропустили лише один м'яч.

В іншому матчі дня "Байєр" обіграв "Атлетіко" .

Дивіться:

Результати всіх матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/8 фіналу

Перший матч

Лондон. "Емірейтс Стедіум" Головний арбітр : Деніз Айтекін (Німеччина) АРСЕНАЛ Англія - МОНАКО Франція - 1: 3 Арсенал : 13. Оспіна - 3. Гіббс, 6. Кошельни, 39. Беллерін, 4. Мертезакер, 19. Касорла (7. Росіцкі , 82), 34. Коклен (15. Окслейд-Чемберлен, 68), 11. Озіл, 12. Жиру (14. Уолкотт, 60), 17. Санчес, 29. Уелбек Запасні: 1. Щенсни, 5. Габріель, 18. Монреаль, 21. Чамберс Монако: 1. Субашич - 2. Фабіньо, 5. Абденнур, 13. Уоллас, 21. Елдерсон, 38. Туре, 7. Дірар (3. Курзава, 82), 8. Моутінью, 22. Кондогбіа, 9. Бербатов (17. Феррейра-Карраса , 75), 23. Мартіаль (15. Сілва, 84) Запасні: 16. Стекеленбург, 34. Діалло, 6. Карвалью, 19. Траоре 0: 1 Чарльз Кондогбіа, 38 ' 0: 2 Дімітар Бербатов, 53 ' 1: 2 Алекс Окслейд-Чемберлейн, 90 + 1 ' 1: 3 Феррейра-Карраса, 90+ 4 ' Попередження : Коклен, 42 ', Беллерін, 74', Озіл, 87 '- Елдерсон, 45'