Збірна України з футзалу здобула яскраву перемогу на міжнародному турнірі: відео голів

17,5 т.
Україна - В\u0027єтнам

Збірна України з футзалу успішно стартувала на міжнародному турнірі "CFA International Futsal Tournament 2016", який проходить у Китаї. У першому турі "жовто-сині" обіграли команду В'єтнаму з рахунком 3:1.

Вже з перших хвилин нашим довелося зіткнутися з непоступливим суперником, який входить у четвірку кращих на азіатському континенті. Українцям знадобився час, щоб звикнути до високих швидкостей і мобільності в'єтнамських гравців, які постійно нав'язують боротьбу на всьому майданчику.

Перший момент біля воріт азіатів створив Микола Білоцерковець. Він потужно пробив з дуги, проте воротар зреагував. Саме удари з дальньої дистанції стали головною фішкою української команди.

Читайте: Аргентина ефектно обіграла Росію у фіналі чемпіонату світу з футзалу

На 15-й хвилині Ігор Корсун, який проводив свій перший матч у складі "жовто-синіх", пальнув з 12 метрів і прошив голкіпера В'єтнаму.

Азіати відігралися миттєво. Розіграш штрафного в три торкання завершився пострілом Нгуєна Мінха точно в дев'ятку.

Після перерви підопічні більш впевнено володіли територіальною перевагою, яка вилилася в два забиті м'ячі. Спершу Сергій Журба вивів Україну вперед, а закріпив перемогу Петро Шотурма, який вразив порожні ворота, коли В'єтнам пішов ва-банк і випустив п'ятого польового.

У другому матчі першого дня турніру збірні Китаю та Мексики зіграли внічию - 2:2.

Нагадаємо, що збірна України прикро програла в плей-офф чемпіонату світу з футзалу майбутньому переможцю Мундіалю.