Українські футболісти виграли матч-відкриття Європейських ігор

4,2 т.

Збірна України з пляжного футболу з перемоги стартувала у груповому етапі Європейських ігор. У стартовому матчі підопічні Євгена Варениці з рахунком 3: 1 впевнено обіграли господарів, збірну Азербайджану. У першому таймі наші футболісти забили один гол - відзначився Зборовський. У другому таймі наші футболісти ще двічі розписалися у воротах азербайджанської команди. Дубль на рахунку Корнійчука. В іншому матчі групи Португалія з рахунком 6: 5 перемогла Швейцарію.

Читайте: Скандал! Трансляцію матчу збірної України скасували через політичне шоу

Таким чином після 1-го туру Україною з 3 очками ділить перше місце в турнірній таблиці з португальцями. Третіми йдуть Швейцарія, четвертий Азербайджан. 25 червня Україна зіграє проти Португалії, а 26-го - проти Швейцарії.