Тренер "Севільї" не дозволив Коноплянці відіграти весь матч в чемпіонаті Іспанії

9,5 т.
Тренер 'Севільї' не дозволив Коноплянці відіграти весь матч в чемпіонаті Іспанії

Український півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка відіграв лише 58 хвилин в матчі проти "Сельти" і був замінений на початку другого тайму. Поєдинок 23-го туру чемпіонату Іспанії завершився з рахунком 1: 1.

Після розгрому в Кубку Іспанії "Сельта" не змогла знайти в собі характер і гідно відповісти "Севільї". Після видалення Фасіо "рохібланкос" залишилися в меншості, але зуміли першими відкрити рахунок. Після перерви "небесні" заволоділи ініціативою, але часу вистачило лише для того, щоб зрівняти рахунок.

Читайте: Тренер "Севільї" розкрив правду про бойкот Коноплянки

"Сельта" - "Севілья" - 1: 1 (0: 1)

Голи : Каррішу 43 "- 0: 1, Бове 64" - 1: 1 " Сельта ": Альварес Серхіо, Хонні (Гвідетті 62 '), Гомес, Планас, Кабраль, Радо (Марсело 62'), Бонгонда, Ернандес, Бове, Васс, аспасиев " Севілья ": Ріко, Рамі, Фасіо, Ескудеро, Маріано, Каррішу, Крон-Делі, Н'Зонзі, Коноплянка (Вітол 58 '), Рейес (Банега 64'), Льоренте (Гамейро 69 ')

Попередження : Гомес 8 ", Бонгонда 28", Аспасієв 41 "- Фасіо 3", Коноплянка 34 ", Ескудеро 72", Ріко 74 '