"Шахтар" налякав "Динамо" перед Суперкубком України

23,5 т.
Нордшелланд - Шахтар

Донецький "Шахтар" впевнено обіграв "Нордшелланд" у контрольному матчі з рахунком 3:1. Ця зустріч стала останньою для української команди на передсезонних зборах у Нідерландах.

Команда Пауло Фонсеки володіла ініціативою протягом усього матчу, контролювала гру, створювала більше моментів, ніж суперник. Це призвело до логічного голу в середині першого тайму, який на свій рахунок записав Бернард, інформує офіційний сайт гірників.

У другому таймі характер гри суттєво не змінився, не дивлячись на заміни. Одразу після перерви подвоїв рахунок Едуардо. У кінцівці гри команди обмінялися результативними ударами. У складі українського віце-чемпіона відзначився після повернення з російської "Кубані" Селезньов.

Читайте: Півзахисник "Шахтаря" розкрив секрети роботи нового тренера команди

Нагадаємо, що вже 16 липня "Шахтар" зустрінеться з "Динамо" в рамках Суперкубка України на стадіоні "Чорноморець" в Одесі. Цей матч стане першим офіційним на чолі гірників для нового наставника Пауло Фонсеки.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що португальський фахівець має намір скоротити склад "оранжево-чорних".