"Динамо" насилу обіграло "Сталь" у Прем'єр-лізі України

8,5 т.
Олександр Шоковскій

Київське "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Сталлю" з Кам'янського в центральному матчі 4-го туру чемпіонату України. Зустріч на дніпровському стадіоні "Метеор" завершилася з рахунком 1:2.

Відео дня

Перший тайм став для чемпіонів справжнім видовищем. За 45 хвилин ігрового часу підопічні Реброва змогли створити моменти лише зі стандартів, зате дебютант, грамотно виконавши кутовий, забив неймовірно важливий гол.

Навіть з Ярмоленком у складі, "біло-синіх" критикують за слабку продуктивність у позиційному нападі, а без Андрія, який не потрапив до складу на поєдинок, кияни видали якусь пародію.

Читайте: 4-й тур чемпіонату України: результати, звіти, розклад трансляцій

У другій половині футболісти з Кам'янського відверто спробували зіграти на утримання рахунку і це їм вдавалося аж до 79-ї хвилини, коли спершу "Сталь" залишилася в меншості, а потім Гармаш, вийшов на заміну, ледь не першим торканням забив гол.

Динамівці продовжили пресингувати і через 9 хвилин Антунеш за допомогою двох рикошетів оформив важку перемогу столичного клубу.

"Сталь" (Кам'янське) - "Динамо" (Київ) - 1: 2

Голи: Іщенко 26 - Гармаш 79, Антунеш 88

"Сталь": Паньків, Комваліус (Кравченко 75), Карасюк, Васін, Іщенко, Стаменкович, Деул, Е. Малакян, Г. Малакян (Дебелко 84), Каленчук, Довгий

"Динамо": Шовковський, Громов (Гармаш 77), Буяльський (Гладкий 64), Гонсалез, Корзун, Сидорчук (Циганков 77), Очігава, Мораес, Морозюк, Драгович, Антунеш

Попередження: Стаменкович 18, Е. Малакян 55, Васін 56, Е. Малакян 72, Довгий 90+2 - Гармаш 81

Видалення: Е. Малакян 72