"Динамо" насилу обіграло "Сталь" у Прем'єр-лізі України

8,5 т.
Олександр Шоковскій

Київське "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Сталлю" з Кам'янського в центральному матчі 4-го туру чемпіонату України. Зустріч на дніпровському стадіоні "Метеор" завершилася з рахунком 1:2.

Перший тайм став для чемпіонів справжнім видовищем. За 45 хвилин ігрового часу підопічні Реброва змогли створити моменти лише зі стандартів, зате дебютант, грамотно виконавши кутовий, забив неймовірно важливий гол.

Навіть з Ярмоленком у складі, "біло-синіх" критикують за слабку продуктивність у позиційному нападі, а без Андрія, який не потрапив до складу на поєдинок, кияни видали якусь пародію.

Читайте: 4-й тур чемпіонату України: результати, звіти, розклад трансляцій

У другій половині футболісти з Кам'янського відверто спробували зіграти на утримання рахунку і це їм вдавалося аж до 79-ї хвилини, коли спершу "Сталь" залишилася в меншості, а потім Гармаш, вийшов на заміну, ледь не першим торканням забив гол.

Динамівці продовжили пресингувати і через 9 хвилин Антунеш за допомогою двох рикошетів оформив важку перемогу столичного клубу.

"Сталь" (Кам'янське) - "Динамо" (Київ) - 1: 2

Голи: Іщенко 26 - Гармаш 79, Антунеш 88

"Сталь": Паньків, Комваліус (Кравченко 75), Карасюк, Васін, Іщенко, Стаменкович, Деул, Е. Малакян, Г. Малакян (Дебелко 84), Каленчук, Довгий

"Динамо": Шовковський, Громов (Гармаш 77), Буяльський (Гладкий 64), Гонсалез, Корзун, Сидорчук (Циганков 77), Очігава, Мораес, Морозюк, Драгович, Антунеш

Попередження: Стаменкович 18, Е. Малакян 55, Васін 56, Е. Малакян 72, Довгий 90+2 - Гармаш 81

Видалення: Е. Малакян 72