"Барселона" виграла битву за перше місце в Лізі чемпіонів

3,5 т.
'Барселона' виграла битву за перше місце в Лізі чемпіонів

Каталонська "Барселона" завоювала перше місце в групі F, обігравши у шостому турі Ліги чемпіонів ПСЖ з рахунком 3: 1. "Обозреватель" вів онлайн-трансляцію матчу Барселона - ПСЖ .

Дивіться: Барселона - ПСЖ - 3-1: дивитися відео голів

У складі каталонців відзначилася трійця форвардів. У першому таймі забили Мессі з Неймаром. А після перерви остаточний рахунок встановив Луїс Суарес.

А відкрили рахунок парижани на 15-й хвилині. Гол у ворота колишніх одноклубників забив Златан Ібрагімович. Але Мессі через три хвилини відновив рівновагу.

Наприкінці першого тайму Неймар класним ударом вивів каталонців уперед. А на 77-й хвилині Суарес забив свій другий каталонський гол у Лізі чемпіонів.

"Барса" - перша, ПСЖ - другий.

У топ-матчі шостого туру Ліги чемпіонів каталонська "Барселона" обіграла французький ПСЖ, посівши перше місце в групі F. "Обозреватель" вів онлайн-трансляцію зі стадіону "Камп Ноу".

Дивіться: Ліга чемпіонів: всі результати матчів 10 грудня