19-річний український футболіст забив приголомшливий більярдний гол в чемпіонаті Німеччини. Відео

10,2 т.
Ерік Шуранов

Форвард юніорської збірної України Ерік Шуранов, який захищає кольори німецького "Нюрнберга", провів фантастичний матч заключного туру другої Бундесліги проти "Ганновера". 19-річний футболіст зробив дубль і приніс перемогу своїй командi з рахунком 2:1.

Вже на 6-й хвилині Шуранов прорвався по флангу і більярдним ударом від штанги відправив м'яч точно у ворота. На 73-й хвилині Ерік забив переможний гол.

Ерік Шуранов народився на півночі Баварії в місті Бамберг в родині переселенців з України. Батько Еріка професійно займався футболом і виступав за низку українських клубів: "Приладист" з Мукачева, "Вагонобудівник" зі Стаханова і "Металург" з Донецька.

Ярий футболіст, Ігор Шуранов взявся вже з дитинства виховувати сина футболістом, колишній півзахисник-плеймейкер прищеплював дитині технічні ази гри, а потім направив до місцевої команди.