"Дніпро" програв найважливіший матч Ліги Європи

14,5 т.
'Дніпро' програв найважливіший матч Ліги Європи

Дніпропетровський "Дніпро" не зміг здобути очки в найважливішому для себе матчі 4-го туру Ліги Європи. Українська команда у Франції поступилася "Сент-Етьєну" - 0:3.

Читайте: Уболівальникам "Дніпра" дозволили відвідати матч Ліги Європи

Мирон Маркевич відчував перед грою серйозні кадрові труднощі. На півроку вибув основний опорний півзахисник Валерій Федорчук. Також зламався Дмитро Чигринський, якого тренер "Дніпра" планував використовувати на проблемній позиції. У підсумку, в центрі поля поруч з Едмаром вийшов Чеберячко.

Перший тайм пройшов за невеликої переваги господарів поля. Свій перший момент французи не використовали на 11-й хвилині: Монне-Паке стріляв із забійної позиції, але "Дніпро" виручив Денис Бойко. У відповідь гості організували випад по правому флангу, а Селезньов не зміг замкнути навіс Томечака.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧ СЕНТ-ЕТЬЄН - ДНІПРО

"Сент-Етьєн" втілив свою перевагу в гол того ж Монне-Паке, який точно пробив у дальній кут воріт українців. Буквально відразу ж Селезньов, здавалося, зрівняв рахунок, але фінський арбітр зафіксував фол з боку нападника "Дніпра".

Друга половина зустрічі почалася катастрофічно для команди Маркевича. Центральні захисники прогавили форварда "Сент-Етьєна" Берича, який після прострілу справа вбив другий м'яч у наші ворота. А на 65-й хвилині у звітному матчі все стало остаточно ясно - Амума відправив "Дніпро" в нокаут третім голом.

Відомі своєю тактичної підкованістю французи в такій ситуації просто не могли втратити перемогу. "Зелено-білі" спокійно "засушили" гру і довели її до заслуженої перемоги.

Читайте: Сент-Етьєн - Дніпро - 3-0: відео голів

Таким чином, "Дніпро", маючи в активі чотири пункти після чотирьох зіграних матчів, істотно знизив свої шанси на вихід в плей-офф.

Група G

Сент-Етьєн - ДНІПРО Дніпропетровськ - 3:0 Голи: Монне Паке, 38, Берич, 51, Амума, 65

"Сент-Етьєн": Рюффье - Ассу-Екотто, Погба, Перрен, Клер, Пайо (Клеман 70 '), Ейссерік (Корньє 80'), Лемуаном, Монне-Паке (Амума 61 '), Берич, Ру

"Дніпро": Бойко - Матос, Папа, Дуглас, Федецький, Чеберячко (Безус 46 '), Едмар де, Матеус, Ротань, Томечак (Лучкевич 63'), Селезньов (Бруну 78 ')

Попередження: Перрен 24 ", Пайо 51" - Селезньов 17 ", Матос 19", Едмар де 37 ", Ротань 84 '