В Англії фанати влаштували грандіозний перфоманс на підтримку Франції: зворушливе відео

6,2 т.

Організатори товариського матчу Англія - ??Франція, що відбувся в Лондоні, влаштували грандіозну підтримку команді гостей на честь загиблих у терактах у Парижі.

Читайте: Тренер збірної Росії "наїхав" на французів за теракт у Парижі

Крім традиційної хвилини мовчання в пам'ять про жертви, легендарний стадіон "Уемблі" перефарбували в "триколор", а всі вболівальники хором виконали Марсельєзу. При цьому фанати відтворили на трибунах прапор Франції - кожен тримав у руках модуль синього, білого або червоного кольору. Вийшло досить ефектно і зворушливо.

Сам поєдинок завершився перемогою господарів із рахунком 2:0. Наприкінці першого тайму відзначився 19-річний півзахисник "Тоттенхема" Деле Аллі, а одразу після перерви перевагу "Трьох левів" подвоїв Руні.

Читайте: Сестру футболіста збірної Франції вбили під час теракту в Парижі

Варто зазначити, що матч відбувався в атмосфері взаємної поваги - за всю гру арбітр не показав жодної жовтої картки.

Нагадаємо, в ніч із 13 на 14 листопада в Парижі відбулося 6 терористичних атак, під час яких загинули близько 140 осіб.

Читайте: Теракти в Парижі: УЄФА визначив долю Євро-2016

Як повідомляв "Обозреватель", вибухи терористів потрапили в прямий ефір матчу Франція - Німеччина, який проходив на легендарному "Стад де Франс".