"Динамо" у скандальному матчі обіграло новачка чемпіонату України

6,8 т.
'Динамо' у скандальному матчі обіграло новачка чемпіонату України

Київське "Динамо" з величезними труднощами здобуло перемогу в першому турі чемпіонату України . "Біло-сині" у важкому поєдинку обіграли на виїзді дніпродзержинську "Сталь" 2: 1.

Початок зустрічі вийшов шокуючим для гостей. Вже на третій хвилині Рибка врятував динамівців після удару впритул Гоменюка, проте відразу ж після кутового рикошету від Велозу призвів до того, що "Сталь" відкрила рахунок.

Кияни явно не були готові до такого старту і довгий час не могли прийти до тями. Також на комбінаційний футбол гостей впливало поле стадіону "Метеор", яке було в жахливому стані.

Читайте: "Шахтар" на класі обіграв новачка чемпіонату України

Ближче до перерви "Динамо" почало приходити до тями і на 44-й хвилині захисники "Сталі" дозволили Ярмоленко пробити після класного соло - Бандура потягнув удар Андрія, але на добиванні першим був Буяльський.

Другий тайм "біло-сині" почали агресивно і дуже швидко їх активність принесла плоди. Іщенко зіграв рукою в своїй штрафній і підвів команду, емоційно відреагувавши на рішення судді поставити пенальті. 11-метровий впевнено реалізував Гусєв, а "Сталь" залишилася в меншості.

Читайте: Футболіст "Динамо" охрестив доньку у Володимирському соборі: фото малятка

Через 10 хвилин арбітр знову втрутився в хід матчу, видаливши за грубу гру захисника "Динамо" Даніло Сілву. У рівних складах командам залишалося до кінця зустрічі півгодини, проте ніхто на забитий м'яч більше не награв. У наступному турі динамівці візьмуть вдома донецький "Олімпік", а "Сталь" відправиться на виїзд до львівських "Карпатам". Ліга Парі-Матч. 1-й тур

СТАЛЬ Дніпродзержинськ - ДИНАМО Київ - 1: 2 Голи: Велозу, 3 '(автогол) - Буяльський, 44', Гусєв, 53 (пен)

"Сталь" : 12.Бандура, 3.Адамюк, 32.Іщенко, 19.Пшенічніх, 7.Воронін, 39.Васін, 21.Кучеров, 6.Каленчук (К) (Барановський, 53), 91.Карасюк, 44.Путраш (Котляр, 46), 8.Гоменюк. Запасні : 79.Паньків, 2.Барановскій , 11.Буднік, 14.Котляр, 17.Поступаленко, 25.Козак, 93.Дебелко

"Динамо" : 23.Рибка, 2.Сілва, 4.Велозу, 5.Антунеш, 6.Драговіч, 8.Петровіч, 9.Морозюк, 10.Ярмоленко, 11.Мораес, 20.Гусев (К), 29.Буяльскій . Запасні : 35.Коваль, 16.Сідорчук, 19.Гармаш, 22.Кравец, 26.Бурда, 88.Мякушко, 90.Беланда Попередження : Воронін, 52 - Буяльський, 57, Юнес Беланда, 71, Ярмоленко, 88 Вилучення : Іщенко , 52 (непрофесійну поведінку) - Данило Сілва, 61 (груба гра)