"Шахтар" драматично вийшов у Лігу чемпіонів

12,0 т.
'Шахтар' драматично вийшов у Лігу чемпіонів

Донецький "Шахтар" насилу впорався з віденським "Рапідом" у повторному матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. У Львові "гірники" несподівано не змогли здолати австрійців, зігравши в результативну нічию 2:2.

Команди зі стартових хвилин почали зустріч в дуже високому темпі, і вже до середини тайму глядачі побачили чотири забиті м'ячі.

Рахунок у матчі розкішним обвідним ударом з лівої відкрив Марлос. Практично відразу ж гості відповіли голом Шауба - австрієць продавив Ракицького та Кривцова і буквально вніс головою м'яч у ворота П'ятова.

Дивіться: Шахтар - Рапід - 2:2: відео голів

Здавалося, гол "Рапіда" розбудить гравців "Шахтаря", але вже через 10 хвилин "гірники" пропустили другий. Кривцов сфолив у 17-ти метрах від воріт, і капітан гостей Хоффман чудово реалізував штрафний.

Лише після цього господарі по-справжньому прокинулися. Донеччани накрутили темп, і захист австрійців почав тріщати по швах, що швидко втілилося в гол Гладкого - Олександр холоднокровно замкнув на дальній стійці навіс Срни.

Читайте: Гендиректор "Шахтаря": ми не хочемо політичних провокацій

Після перерви команди трохи зменшили темп, розуміючи, що кожен забитий м'яч має величезне значення. Підопічні Луческу більше володіли ініціативою, намагаючись мінімізувати будь-яку небезпеку біля воріт Пятова. За весь другий тайм Андрію лише раз довелося вступати в гру, проте одного сейва вистачило, щоб врятувати команду від вильоту з Ліги чемпіонів. Ближче до кінця поєдинку "Рапід" став все частіше розкриватися в надії розкрити оборону "гірників" і забити такий важливий м'яч. І гості мали можливість залишити донеччан поза групового раунду. На 95-й хвилині П'ятов спершу відбив удар зі штрафного, а добивання гостей довелося в штангу.

Читайте: У Росії запропонували "Шахтарю" грати в прифронтовому Маріуполі

Нагадаємо, тиждень тому у Відні "Шахтар" у кривавій битві мінімально обіграв "Рапід". Тоді після матчу півзахисникові "гірників" Тарасу Степаненку наклали сім швів.

Жеребкування групового раунду Ліги чемпіонів відбудеться в Монако у четвер, 27 серпня. Церемонія розпочнеться о 18:45. Саме тоді своїх суперників дізнаються "Шахтар" і київське "Динамо".