"Шахтар" прикро втратив перемогу над 4-кратним чемпіоном Бразилії

7,4 т.
'Шахтар' прикро втратив перемогу над 4-кратним чемпіоном Бразилії

Донецький "Шахтар" зіграв внічию з 4-кратним чемпіоном Бразилії "Флуміненсе" у стартовому поєдинку міжнародного турніру Florida Cup. Зустріч в Орландо завершилася внічию - 1:1.

"Шахтар" дбайливіше поставився до своїх моментів і на початку другого тайму повів у рахунку. Після флангової передачі зліва, Тейшейра біля лівої штанги хитро пропустив м'яч далі і Феррейра праворуч без перешкод точно пробив з лінії воротарського - 1:0.

Гравці "Флуміненсе" кинулися відіграватися і за 8 хвилин до кінця зустрічі зрівняли рахунок. Матвієнко грубо помилився, пропустивши м'яч між ніг, після чого Феліпе Аморім виконав гольову передачу на Магно Алвеса - 1:1.

Решта хвилини пройшли в обопільних атаках. Обидві команди намагалися перемогти, але забитих м'ячів глядачі більше не побачили. Наступний матч "гірники" проведуть 21 січня проти "Корінтіанса".

Читайте: "Драматичний період". Ахметов назвав головну мрію "Шахтаря" в новому році

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Флуміненсе" (Ріо-де-Жанейро, Бразилія) 1:1

Голи: Феррейра 48 - Алвес 82

"Шахтар": П'ятов (Каніболоцький 46), Коваленко (Марлос 46), Ракицький (Матвієнко 79), Срна (Арабидзе 79), Ісмаїлі (Гладкий 63), Тейшейра (Кобін 79), Фреда (Дентіньо 46), Феррейра (Ордець 63), Ньому (Фред 46), Степаненко (Малишев 63), Кучер (Шевчук 63)

"Флуміненсе": Кавальєрі (Сезар 61), Сілва, Рішарлісон (Роналдіньо 59), Жуніор, Освальдо (Аморім 63), Лео, Сісеро (Едсон 70), Соуза (Алвес 78), П'єр (Даніел 46), Сантос, Гум ( Енріке 66)

Попередження: Степаненко 28, Ракицький 78 - Жуніор 26, Едсон 76