"Динамо" в серії пенальті завоювало Суперкубок України

37,2 т.
Суперкубок України

В Одесі кращі клуби України "Динамо" і "Шахтар" розіграли головний трофей країни. Матч за Суперкубок завершився з рахунком 5:4 (1:1 основний час) на користь "біло-блакитних".

Дебют зустрічі обидві команди почали у неспішному темпі. Було видно, що на старті сезону і гірники і кияни знаходяться далеко не в кращій своїй формі. М'яч в основному рухався в центрі поля без гострих моментів, змушуючи глядачів нудьгувати на трибунах.

Ближче до кінцівки тайму підопічні Фонсеки провели низку потенційно гострих атак, але зробили тільки один повноцінний удар по воротах, який призвів до голу з "кілометрового" офсайду.

Читайте: Шахтар - Динамо: хронологія Суперкубка України

У другій половині малюнок гри не змінився. "Шахтар" тиснув і на 58-й хвилині Фред, який раніше був спійманий на допінгу, але все одно підписав 5-річний контракт з "гірниками", забив гол.

Натхненні успіхом футболісти донецького клубу могли забити одразу і другий м'яч, але контратака три на три закінчилася нічим.

Після цього "Шахтар" розслабився і кияни стали поступово піднімати градус своїх атак. Небезпечні моменти біля воріт П'ятова виникали раз за разом і на 80-й хвилині Домагой Віда зрівняв рахунок, скориставшись помилкою голкіпера збірної України.

В останні 10 хвилин голів забито не було і за регламентом команди одразу приступили до серії пенальті.

У "Шахтаря" не зміг забити Бернард, пустивши сферу над воротами, а у "Динамо" удар Гармаша взяв П’ятов.

За рахунку 4:4 Євген Селезньов, що бив останнім, не зміг перехитрити Шовковського (СаШо відбив м'яч ногами), а Мораес свій одинадцятиметровий впевнено реалізував, здобувши для своєї команди такий бажаний трофей.

"Шахтар" - "Динамо Київ" - 1: 1 (0: 0)

Голи : Фред 58 "- 1: 0, Віда 79" - 1: 1

"Шахтар": Пятов, Ордець, Ісмаїлі, Срна, Кривцов, Фред, Степаненко, Бернард, Марлос, Едуардо Да, Тайсон

Запасні: Кучер, Каніболоцький, Селезньов, Бутко, Дентіньо, Ньому, Коваленко

"Динамо Київ" : Шовковський, Драгович, Віда, Морозюк, Сидорчук, Антунеш, Буяльський, Корзун, Громов, Гонсалес, Мораес

Запасні: Гладкий, Федорчук, Макаренко, Хачеріді, Гармаш, Рудько, Мякушко

"Шахтарю" після цієї гри залишається готуватися до кваліфікації Ліги чемпіонів. Вже став відомий суперник донецького клубу.