Євро-2016. Франція завдяки судді обіграла Німеччину і вийшла у фінал

77,7 т.
Німеччина - Франція

У Марселі визначився другий фіналіст Євро-2016. Ним стала збірна Франції, яка при скандальному суддівстві італійця Ніколи Ріццолі обіграла Німеччину - 2:0. Господарі турніру з перших секунд полетіли в атаку, намагаючись максимально перекрити німцям кисень. Підопічні Дідьє Дешама активно пресингували суперника під рев уболівальників, які гнали свою команду вперед. Вже на 7-й хвилині Грізманн мав прекрасний момент, щоб відкрити рахунок. Форвард "Атлетіко" легко увірвався по центру в штрафну, але його удар у дальній кут в ефектному стрибку парирував Нойєр.

ЧИТАЙТЕ: Євро-2016. Німеччина - Франція 0-2: хронологія матчу 1/2 фіналу

Німці не без праці витримали стартовий натиск французів, після чого взяли м'яч під свій контроль. Незважаючи на невисокий темп, Бундестім спокійно комбінували на половині поля номінальних гостей, створюючи напругу біля воріт Льоріса. І саме голкіпер у середині тайму врятував Францію від пропущеного м'яча після удару Швайнштайгера. Збірна Німеччини монотонно нагнітала ситуацію і, здавалося, що гол підопічних Йоахима Льова лише питання часу. Однак несподівано забила Франція. Суддя угледів незрозумілу гру рукою у капітана німців Шваншайгера і поставив вкрай спірний пенальті. 11-метровий у доданий час впевнено реалізував Грізманн.

Getty

Після перерви малюнок гри не змінився. З перших хвилин французи накрутили темп, поступово віддавши перевагу німцям. Футболісти Бундестіму продовжували плести атакуючі мережива, намагаючись зламати ешелоновану оборону "Ле Бле". Але як чемпіони світу не старались, забити їм так і не вдалося. До речі, рефері продовжував судити в одну сторону, вражаючи своїми суб'єктивними рішеннями. До честі німців, вони не зривалися на грубість, а з посмішками сприймали дії Ріццолі. Говорити про упередженість не доводиться, однак вловити логіку УЄФА, який призначив італійця на матч Німеччини, яка обіграла Італію у півфіналі - важко.

ЧИТАЙТЕ: Євро-2016. УЄФА назвав кращий гол чвертьфіналу: відео шедевра

А ось "триколор" один зі своїх нечисленних випадів реалізували сповна. Погба обіграв 21-річного захисника Кімміха, а Грізманн, скориставшись помилкою Нойєра, оформив дубль.