Кубок Конфедерацій-2017: Росія із конфузом обіграла Нову Зеландію у матчі-відкритті

27,3 т.
Росія Нова Зеландія

Збірна Росії обіграла Нову Зеландію у матчі-відкритті Кубка Конфедерацій-2017. Стартовий поєдинок турніру на "Зеніт-Арені" в Санкт-Петербурзі завершився із рахунком 2:0.

Підопічні Станіслава Черчесова на правах господарів із перших хвилин захопили ігрову та територіальну перевагу. Новозеландські футболісти очікувано окопалися в обороні, зробивши ставку на контратаки і далекі кидки на високорослих форвардів.

Різниця у класі давала про себе знати, завдяки чому моменти біля воріт гостей виникали із завидною регулярністю. При цьому реалізація гравців "триколор" залишала бажати кращого. Джікія, Смолов і Полоз не змогли переграти голкіпера Марінковіча, який рятував свою команду в багатьох епізодах.

Читайте: Кубок Конфедерацій-2017: все про футбольний турнір у Росії - розклад, результати, таблиці

І все ж на 31-й хвилині збірна Росії завдяки конфузу відкрила рахунок. Капітан "Спартака" Глушаков вискочив один на один із воротарем, перекинув його і м'яч потрапив у штангу. Однак два захисника, які рятувати ситуацію, влетіли у ворота і занесли м'яч у власні ворота. До слова, автогол Боксолл забив рукою.

Після перерви малюнок гри не змінився. У новозеландців відверто нічого не клеїлося в атаці. Вони збивалися на банальні закидання вперед, при цьому в центрі поля у них був справжній прохідний двір.

Голкіпер гостей продовжував рятувати свою команду, однак і він не зумів нічого зробити в середині другого тайму, коли Смолов з двох метрів замкнув простріл Самедова.

На 78-й хвилині росіяни двічі могли пропустити за 30 секунд, але спершу збірну врятував капітан Акінфєєв, а потім Жирков виніс м'яч із порожніх воріт.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Росії обламалися з Кубком Конфедерацій-2017.