"Шахтар" на класі обіграв новачка чемпіонату України

20,2 т.
'Шахтар' на класі обіграв новачка чемпіонату України

Донецький "Шахтар" впевнено стартував у новому сезоні чемпіонату України. У першому турі Ліги Парі-Матч "гірники" обіграли вдома новачка УПЛ "Олександрію" з рахунком 2: 0. Підопічні Мірчі Луческу почали поєдинок в неспішному темпі. Це дозволило гостям на стартових хвилинах на рівних грати з іменитим суперником і навіть провести кілька потенційно небезпечних атак на ворота П'ятова. Однак, вже в середині тайму "Шахтар" провів блискавичну контратаку, яку точним ударом в ближній кут завершив Алекс Тейшейра. Гол трохи дезорієнтував гостей і вони довгий час приходили до тями.

Читайте: Шахтар - Олександрія - 2-0: дивитися відео матчу

Після перерви "Олександрія" остаточно перейшла на гру від оборони, все частіше дозволяючи "гірникам" турбувати свого голкіпера Новака, який був одним з кращих у матчі. Фінальну крапку в поєдинку на 80-й хвилині поставив все той же Тейшейра. Алекс розстріляв воротаря гостей з 10-ти метрів після того, як він відбив постріл іншого бразильця - Дентіньо.

Читайте: Луческу поскаржився на нефарт "Шахтаря"

У другому турі "Шахтар" зіграє на виїзді з луцькою "Волинню", а "Олександрія" прийме вдома запорізький "Металург".

ШАХТАР - ОЛЕКСАНДРІЯ - 2: 0 Голи: Тейшейра, 23,