Агресор: Мілевського вигнали з поля під час матчу з російським клубом

22,9 т.
Артем Мілевський Тосно

Екс-форвард київського "Динамо" і збірної України Артем Мілевський переборщив з емоціями під час чергового спарингу свого клубу "Тосно" на підготовчих зборах у Туреччині.

У поєдинку із самарськими "Крила Совєтов" 32-річний футболіст примудрився за одну хвилину отримати дві жовті картки. У результаті, арбітру довелося вигнати агресора з поля, а головному тренеру пітерців Дмитру Парфьонову випустити замість українця іншого нападника Кут'їна.

Читайте: "Змінився б!" Мілевський епічно висміяв футболіста "Динамо"

При цьому варто зазначити, що в середині другого тайму гравці "Тосно" заробили ще одне вилучення. Цього разу пряму червону картку отримав чорногорський півзахисник Младен Кашчелан.

Сам матч завершився перемогою самарців з рахунком 4:2. Вашій увазі відео-огляд матчу "Крила Совєтов" - "Тосно".

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що  Мілевський забив класний гол за "Тосно" на зборах у Туреччині.