"Динамо" програло "Манчестер Сіті" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

3,1 т.
'Динамо' програло 'Манчестер Сіті' в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Київське "Динамо" програло англійському "Манчестер Сіті" перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Напружений поєдинок на "Олімпійському" завершився з рахунком 1:3. Підопічні Реброва активно почали зустріч і вже на четвертій хвилині Ярмоленко перевірив реакцію голкіпера "городян" - Харт з небезпечним прострілом лідера "біло-синіх" впорався. На жаль, запала господарів надовго не вистачило - британці швидко перехопили ініціативу і взяли гру під свій контроль.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ ДИНАМО КИЇВ - МАНЧЕСТЕР СІТІ

Читайте: Динамо - Манчестер Сіті - 1-3: хронологія матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Перший "дзвіночок" біля воріт Шовковського продзвенів наприкінці чверті години, коли Стерлінгу трохи не вистачило, щоб потрапити в дальній кут. Але практично одразу гості все ж відкрили рахунок. Динамівці втратили при кутовому Серхіо Агуеро, і головний голеадор "Сіті" з декількох метрів розстріляв СаШо, замкнувши знижку Яя Туре. Гол явно спантеличив киян, і довгий час вони намагалися прийти в себе.

дивіться:

Динамо - Манчестер Сіті - 1-3: відео голів

У господарів мало що виходило в атаці - "біло-синім" не вистачало свіжості і конструктиву. Все йшло до кінця тайму, але триходівка Агуеро-Стерлінг-Сілва практично перед перервою привела до другого пропущеного м'яча. Вийшовши з роздягальні, "Динамо" прокинулося і заграло агресивніше. Кияни явно повірили в свої сили, активно пішовши вперед великими силами. Гості виявилися не готові до подібного натиску суперника, і на 59-й хвилині Буяльський класним ударом з льоту відквитав один м'яч.

дивіться: Порошенко з бійцями АТО відвідав матч "Динамо" - "Манчестер Сіті": фотофакт

В останні півгодини команди грали без центру поля, влаштувавши справжні футбольні "гойдалки". Забивати могли як одні, так і інші. У "Динамо" найбільш реальний шанс зрівняти рахунок мав все той же Буяльський, але з його ударом в дотик з 13-ти метрів Харт впорався. Здавалося, що матч завершиться мінімальною поразкою господарів, проте на останній хвилині основного часу Туре розкішним ударом в дальній кут поставив жирну крапку в грі.

Зустріч у відповідь в Манчестері на "Етіхад Стедіум" відбудеться через три тижні - 15 березня.

Після гри лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко визнав свою провину в пропущеному голі. "Швидкий м'яч нас надломив. Цей гол - моя вина, тому що я повинен був грати з Агуеро. Я не догледів за ним. Шкода, що не вдалося порадувати глядачів. Потрібно бути реалістами - нам буде важко пройти далі, але ми будемо намагатися" , - сказав Ярмоленко в ефірі каналу "Футбол 2".

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу (перший матч)

Динамо Київ - Манчестер Сіті - 1:3 Голи : Буяльський, 59 - Агуеро, 15, Сілва, 40, Туре, 90

"Динамо" : 1. Шовковський - 2. Данило Сілва, 6. Драгович, 24. Віда (Макаренко, 66), 34. Хачеріді, 17. Рибалка, 19. Гармаш (Велозу, 30), 29. Буяльський, 10. Ярмоленко, 25. Гонсалес, 91. Теодорчик (Мораес, 46)

"Манчестер Сіті" : 1. Харт - 3. Санья, 4. Компані, 22. Кліші, 30. Отаменді, 6. Фернандо, 7. Стерлінг, 42. Туре, 25. Фернандіньо, 21. Сілва, 10. Агуеро (Іхеаначо , 90)