"Динамо" у скандальному матчі обіграло титулований клуб Ліги чемпіонів

17,5 т.
Динамо обіграло Лудогорець

Київське "Динамо" здобуло непросту перемогу на підготовчих зборах в Австрії. Підопічні Сергія Реброва обіграли в грубому спарингу з великою кількістю фолів болгарський "Лудогорець" - 2:1. Команди неймовірно активно почали зустріч. Вже на другій хвилині півзахисник киян Віталій Буяльський відкрив рахунок. Однак не встигли українці порадіти, як в атаці Кафу зрівняв рівновагу.

Читайте: ЗМІ анонсували трансфер лідера "Динамо" в англійський топ-клуб

У кінці першого тайму захисник багаторазового чемпіона Болгарії Моці завдав травму легіонеру "біло-синіх" Дерлісу Гонсалесу, буквально зламавши парагвайця. Після цього агресивний гравець гостей накинувся на арбітра, отримавши заслужену червону картку. Після перерви динамівці, які відіграють експериментальним складом, використовували чисельну перевагу, контролюючи хід зустрічі. Вирішальний м'яч на 72-й хвилині забив Артем Бесєдін. Незадовго до фінального свистка на полі спалахнув черговий гнів з обох сторін, який ледь не переріс у масову бійку. Арбітру довелося втихомирювати буйних гравців жовтими картками.

Читайте: Євро-2016. ЗМІ розкрили правду про стосунки гравців "Динамо" і "Шахтаря" у збірній України

Раніше "Обозреватель", що "Динамо" підняло ціну на свого лідера після його провалу на Євро-2016.