Вкарбував: український футболіст забив красивий гол у Лізі Європи

15,3 т.
Тарас Романчук

Напівзахисник польської "Ягеллонії" Тарас Романчук відзначився забитим м'ячем у кваліфікації Ліги Європи. Український футболіст вразив ворота азербайджанської "Габали", яку тренує наш Роман Григорчук.

25-річний хавбек відкрив рахунок у першому матчі другого кваліфайраунда вже на 15-й хвилині. Романчук підключився в атаку на кутовому своєї команди і буквально вкарбував м'яч головою в дальній кут, замкнувши подачу Новіковаса.

Читайте: Суддя-ідіот ухвалив безглуздо рішення, скасувавши божественний гол через півполя

Гол "Ягеллонії" розгойдав команду, завдяки чому глядачі на стадіоні "Баскелл Арена" в Баку побачили відкритий футбол. Господарям довгий час не вдавалося нічого забити, однак відразу після перерви Жозев-Монроз замкнув простріл із флангу, встановивши остаточний рахунок матчу - 1:1.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що англійський футболіст забив божевільний гол п'ятою  в півфіналі чемпіонату Європи за дві секунди до кінця матчу.