"0:45 до 12-ї хвилини!" Телеведучий з РФ висміяв збірну Росії на Євро-2020 і поставив як приклад Україну

8,2 т.
'0:45 до 12-ї хвилини!' Телеведучий з РФ висміяв збірну Росії на Євро-2020 і поставив як приклад Україну

Збірна України з футболу показала росіянам приклад яскравої стратегії гри на чемпіонаті Європи 2020 року. Зокрема, "жовто-синім" вдалося проявити себе навіть у програному чвертьфіналі з Англією.

Таку думку в ефірі YouTube-каналу "Поз і Кос" висловив скандальний грузинський і російський телеведучий Отар Кушанашвілі, висміявши команду з РФ. Він зазначив, що тренер українців Андрій Шевченко не побоявся зіграти в атакуючий футбол після швидко пропущеного голу від англійців.

Отар Кушанашвілі.
Андрій Шевченко
Станіслав Черчесов, головний тренер збірної Росії

"Коли українці пропустили на четвертій хвилині м'яч від Англії, я уявив, щоб зробив Черчесов в такій ситуації... Як влаштований мозок у Шевченка: він говорить – втрачати нічого, вперед, з шашками наголо, влаштуємо країні свято, не бійтеся. Я насилу уявляю собі збірну Росії, яка проваджує таку безтрепетну та хоробру стратегію гри. Пропустили б на четвертій – 0:45 до 12-ї хвилини нах*й! ", – сказав Кушанашвілі.

Роман Яремчук забив два м'ячі на Євро-2020.
Ігор Дівєєв

Увага! У відео присутня ненормативна лексика. 18+

Нагадаємо, збірна Росії не змогла вийти до плей-оф Євро-2020, програвши 1:4 Данії у вирішальній грі групового турніру. У свою чергу українці дійшли до чвертьфіналу турніру, де програли англійцям (0:4).