"Баварія" програла "Атлетіко" в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

7,9 т.
'Баварія' програла 'Атлетіко' в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Мюнхенська "Баварія" досить несподівано програла мадридському "Атлетіко" в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок на "Вісенте Кальдерон" завершився мінімальною перемогою господарів - 1:0.

Підопічні Пепа Гвардіоли активно почали зустріч, взявши м'яч під свій контроль. Господарі традиційно виконували роль агресивного "андердога" - міцно і масовано грали в обороні, відповідаючи колючими контратаками. Одна з таких завершилася взяттям воріт гостей вже на 11-й хвилині.

дивіться: "Атлетіко" - "Баварія" - 1-0: хронологія матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Сауль, як на Playstation, обійшов трьох суперників і завдав чудового за точністю удару в дальній кут. Незважаючи на стрибок Нойєра, перешкодити шедевральному голу іспанця кіпер не зміг.

Практично відразу ж "Баварія" мала нагоду зрівняти рахунок, але Хіменес виніс м'яч з лінії після удару Відаля головою. За півгодини до кінця тайму німці продовжували володіти перевагою, проте без особливої ??небезпеки біля воріт Облака.

дивіться:

"Атлетіко" - "Баварія" - 1-0: відео голів

Після перерви "Баварія" активніше пішла вперед, залишаючи господарям вільні зони для контратак. Гра "Атлетіко" нагадувала пружину, яка стискалася на своїй половині поля і різко вистрілювала швидкісними виходами з оборони в атаки. До кінця зустрічі обидві команди мали реальні шанси забити, однак постріл Алаби прийняла на себе поперечини, а Торрес з кількох метрів влучив у штангу.

ДИВИТИСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "АТЛЕТІКО" - "БАВАРІЯ"

Гра у відповідь в Мюнхені на "Альянц Арені" відбудеться вже наступного тижня - 3 травня.