"Шахтар" познущався над тернопільськими футболістами в Кубку України

6,0 т.
'Шахтар' познущався над тернопільськими футболістами в Кубку України

23 вересня "Шахтар" зіграв у Тернополі перший матч 1/8 фіналу Кубка України. Поєдинок проти місцевого футбольного клубу завершився розгромом - 5:0. Перші тридцять хвилин господарі витримували натиск іменитого суперника, але на 34-й хвилині Малишев відкрив рахунок, поклавши початок розгрому. Два голи були забиті до перерви, і ще три в кінцівці поєдинку.

Читайте: Матчі 1/8 фіналу Кубка України: результати та звіти

"Тернопіль" (Тернопіль) - "Шахтар" (Донецьк) - 0: 5 (0: 1)

Голи: 0: 1 Малишев (34), 0: 2 Бернард (47), 0: 3 Бернард (61), 0: 4 Борячук (75), 0: 5 Коваленко (76) "Тернопіль": Чорнобай, Курило, Атласюк, Клекіт, Соколовський (Капелян, 46), Кондзелка (к), Гаврилюк, Кривий, Сороцький, Богданов (Чорний, 60), Полянчук "Шахтар": Сарнавський, Кобін, Ордець, Матвієнко, Ісмаїлі, Малишев (Степаненко, 62), Коваленко, Зубков, Едуардо (к) (Борячук, 65), Бернард, Дентіньо (Коробенко, 71) Попередження: Курило (45+ 1), Капелян (66), Кобін (71), Ордець (86), Атласюк (90) Повторна зустріч пройде 28 жовтня. Початок о 18:00.