"Волинська різанина": у Луцьку повторили божевільний гольовий рекорд чемпіонату України

9,8 т.
'Волинська різанина': у Луцьку повторили божевільний гольовий рекорд чемпіонату України

Луцька "Волинь" влаштувала божевільну гольову феєрію в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги проти запорізького "Металурга". Команда Віталія Кварцяного розгромила "козаків" з рахунком 9:1.

Вже до перерви господарі відправили у ворота Бабійчука шість (!) м'ячів. Після перерви побиття гостей продовжилося. Гол престижу "Металург" забив на 92-й хвилині.

Цей результат дозволив господарям повторити рекорд чемпіонату України за кількістю забитих м'ячів в одній грі. У 1997 році вперше рахунок 9:1 був зафіксований в матчі між донецьким "Шахтарем" і запорізьким "Торпедо".

Читайте: Наші скромні козаки: чому зникнення запорізького "Металурга" - головна трагедія українського футболу

Пізніше аналогічний результат був зафіксований в матчі київського "Динамо" - в сезоні 2013/2014 "біло-сині" розгромили донецький "Металург".

Нагадаємо, запорізький "Металург" знаходиться на межі зникнення через величезні фінансові проблеми.