Україна виграла чемпіонат Європи з боксу U-18

2,7 т.
Молодіжна збірна України з боксу

Збірна України з боксу 2004 – 2005 р.н. посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи серед молоді, що проходив у Софії (Болгарія) із 14 по 22 квітня. Підопічні Олега Кудінова та Романа Семенишина здобули 9 нагород, з яких 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові. Загалом на континентальному форумі брали участь близько 400 учасників із 40 країн

Другою стала збірна Англії із 7 медалями, з яких 4 золоті. На третьому місці розташувалася Ірландія: її представники взяли 8 нагород, зокрема 3 найвищої проби.

Усі медалісти молодіжної збірної України:

"Золото": Айдер Абдураiмов (вагова категорія до 57 кг), Олексій Боклах (67 кг), Олександр Балабін (75 кг), Тетяна Довгаль (60 кг) та Вероніка Накота (70 кг).

Золоті призери

"Срібло": Каріне Айрапетян (81 кг) та Поліна Черненко (понад 81 кг).

instagram.com/_tanya_dovhal_/
Вероніка Накота

"Бронза": Олександр Зеленський (понад 92) та Єлизавета Жибоєдова (75 кг).

Збірна України з боксу

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше у США непереможний боксер вийшов з українським прапором та побив росіянина на прізвисько Безпощадний, відібравши чемпіонство. 12-раундовий поєдинок у Техасі пройшов усю дистанцію та завершився роздільним рішенням суддів 117-110, 116-111 та 113-114.