Росіянина забили до нокаута в чемпіонському бою на шоу Джошуа – Нганну. Відео

178,6 т.

Представник Узбекистану Ісраїл Мадрімов (10-0-1, 9 КО) завдав першої поразки в кар'єрі росіянину Магомеду Курбанову (25-1, 13 KO) і став чемпіоном світу у першій середній вазі. 29-річний боксер завоював вакантний пояс завдяки достроковій перемозі в андеркарті бою Ентоні Джошуа – Френсіс Нганну.

Мадрімов вважався явним лідером дуелі, як і підтвердив на рингу. Узбек захопив ініціативу з перших хвилин поєдинку, запропонувавши суперникам найвищий темп. Ісраїл чудово діяв як на дистанції, так і в ближньому бою, не даючи росіянину жодної хвилини перепочинку.

У п'ятому раунді Мадрімов підняв темп і Курбанов просто поплив. За 50 секунд до гонгу боксер з Узбекистану затиснув суперника біля канатів і почав засипати його ударами по голові та тулубу. Оскільки Курбанов не відповідав на атаки опонента, рефері був змушений зупинити поєдинок.

Таким чином, Мадрімов в 11-му бою на професійному ринзі завоював титул чемпіона світу. А для Курбанова фіаско стало першим у кар'єрі після 25 перемоги поспіль.

Як повідомляв OBOZ.UA, український представник суперважкої ваги Андрій Новицький (10-0, 9 КО) здобув ювілейну десяту перемогу на професійному ринзі, ефектно відкривши шоу Джошуа – Нганну.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!