Непереможний суперваговик програв нокаутом на останніх хвилинах у бою за пояс Усика. Відео

12,5 т.

Хорватський суперважковаговик Філіп Хргович (16-0, 13 KO) завдав дебютної поразки австралійцю Демсі Маккіну (22-1, 14 KO) у бою-елімінаторі за право битися з Олександром Усиком за пояс IBF. Зустріч у Лондоні завершилася у 12-му раунді.

Хорватський боксер з перших раундів захопив ініціативу в рингу, грамотно атакуючи в корпус та голову, регулярно створюючи проблеми Маккіну. Ближче до екватора поєдинку бій став одностороннім. Хргович помітно перевершував опонента у швидкості, активності та потужності.

Маккін постійно в'язав руки Хрговичу, за що отримав попередження від рефері. У 9-му раунді Маккін пропустив правий хук, який його ошелешив. Суддя відрахував нокдаун, боксеру з Австралії було дуже важко продовжувати бій, але його врятував гонг.

У 12-му раунді розпочалося фірмове побиття, яке припинив рефері, присудивши 31-річному уродженцю Загреба перемогу технічним нокаутом.

Нагадаємо, що в головному бою на шоу в Лондоні колишній чемпіон світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа (25-3, 22 КО) нокаутував Роберта Хеленіуса (32-4, 21 КО).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!