Відбулася Різдвяна гонка з біатлону. Результат України

7,8 т.

Українські біатлоністи Юлія Джима та Антон Дудченко посіли 8-е місце у Різдвяній гонці. Традиційне щорічне змагання "Biathlon World Team Challenge" (офіційна назва шоу) відбулося 28 грудня на стадіоні футбольного клубу "Шальке" у німецькому Гельзенкірхені.

За регламентом біатлоністи спершу бігли мас-старт, після чого виходили на гонку переслідування. Наші співвітчизники не змогли похвалитися точною стріляниною та на першому етапі змагань допустили 7 промахів. Як підсумок – 9-те місце з 10 учасників.

У гонці переслідування українці здійснити диво не змогли. Максимум, що вдалося представникам нашої збірної, це відіграти одну позицію.

Зазначимо, що минулого року наші біатлоністи Дмитро Підручний та Юлія Джима фінішували восьмими. Позаторік Віта Семеренко та Дмитро Підручний посіли останнє дев'яте місце.

У 2018-му році український дует Юлія Джима та Артем Прима фінішували восьмими, обігнавши лише представників Японії та Франції.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!