Відбулася остання гонка чемпіонату світу з біатлону: де Україна

Артем Прима

Чоловічою гонкою з масовим стартом на 15 км завершилася програма чемпіонату світу з біатлону, який з 10 лютого проходив в словенській Поклюці.

Україна в цій дисципліні була представлена Артемом Примою, який не зміг продемонструвати високий результат.

Після двох лежок наш співвітчизник мав непогані шанси на потрапляння в топ-6, проте зі стрільбою стоячи у 33-річного уродженця Чернігова не склалося. 4 неточних влучення відкинули українця на 21 місце.

Перемогу здобув норвежець Стурла Легрейд, що став триразовим чемпіоном світу. Його співвітчизник Йоганнес Дале фінішував другим. Третю сходинку посів Кантен Фійон Має.

Відзначимо, що кількома годинами раніше відбувся жіночий мас-старт, де українська біатлоністка фінішувала передостанньою.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в чоловічій естафеті наші біатлоністи претендували на подіум, але провал на одному з етапів позбавив команду шансів на медаль.