Українці "застрелилися" в одиночній естафеті на ЧЄ з біатлону

14,6 т.
Українці 'застрелилися' в одиночній естафеті на ЧЄ з біатлону

Збірна України не змогла поборотися за медалі одиночної змішаної естафети на чемпіонаті Європи з біатлону, який зараз проходить у Білорусі.

"Жовто-сині" у складі Юлії Журавок та Дмитра Підручного зупинилися за крок від потрапляння до топ-10, посівши 11-те місце.

Нашу команду підвела швидкість проходження траси і невдала стрільба. У сумі на восьми вогневих рубежах Юлія і Дмитро заробили одне штрафне коло й використали 10 додаткових патронів.

Читайте: Чемпіонат Європи з біатлону: розклад трансляцій та результати

Переможцями перегонів стали спортсмени з Росії. Друге місце дісталося команді Швеції, яка відстала від лідера на 20,6 секунди. "Бронзу" завоювали французи, яких від першої позиції відділили 29 секунд.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українка Юлія Журавок стала віце-чемпіонкою Європи, завоювавши "срібло" континентальної першості з біатлону в індивідуальних перегонах.