Український біатлоніст приголомшливо дебютував на Кубку світу

74,1 т.

Український біатлоніст Тарас Лесюк показав кращий результат серед наших спортсменів в індивідуальній гонці Кубка світу з біатлону в канадському Кенморі. Дебютант змагань прийшов до фінішу 32-м.

Лесюку майже вдалося чисто відстрілятися на всіх вогневих рубежах і лише на останньому пострілі у нашого біатлоніста здригнулася рука.

Читайте: Юна біатлоністка, яка кинула Росію, виграла для України два "золота" чемпіонату світу

Ще один українець Артем Тищенко також допустив один промах, однак прийшов до фінішу 34-м, а Сергій Семенов, промазавши п'ять разів на рубежах, став лише 61-м.

Капітан збірної України Дмитро Підручний за годину до гонки прийняв рішення не брати участь. Тренери вирішили поберегти біатлоніста на майбутню естафету.

Лідером гонки вже традиційно в цьому сезоні став норвежець Йохан Тінгнес Бьо, який крім гарного ходу не допустив жодного промаху. Срібло змагань завоював його співвітчизник Ветлі-С'ястад Крістіансен, а росіянин Олександр Логінов замкнув трійку призерів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, виконавчий комітет Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) дозволив зміну спортивного громадянства для росіянки Анастасії Рассказової. 20-річна уродженка Хабаровська буде виступати за Україну.