Український біатлоніст ледь не застрибнув на п'єдестал чемпіонату Європи

5,9 т.

Українець Тарас Лесюк показав шостий результат в індивідуальній гонці чемпіонату Європи з біатлону, який відкрився у німецькому Арбері у середу, 26 січня. У найдовшій дисципліні (20 км із чотирма вогневими рубежами) 25-річний уродженець Івано-Франківщини зробив один промах – на третій стрільбі.

Якби не ця осічка, за яку дають хвилину штрафу, наш біатлоніст був би четвертим. А можливо, знаючи про претензії на медаль, прискорився б на фінішних метрах і став би третім, адже відставання від "бронзового" призера за чистої стрільби становило б лише секунду.

Тарас Лесюк у гонці.

Загалом стрільба в українців не задалася. Денис Насико з двома неточними пострілами посів 15-е місце, Віталій Труш – 39-е (4), Андрій Орлик – 40-е (2), а Андрій Доценко та Руслан Ткаленко промахнулися по 7 та 8 разів відповідно і розташувалися лише в дев'ятому десятку серед 118 учасників "індивідуалки".

Результати першої гонки ЧЄ-2022.

Призерами ж стали норвежець Сверре Дален Аспенс, росіянин Антон Бабіков та німець Маттіас Дорфер, які закрили всі 20 мішеней.

О 15:00 середи розпочнеться жіноча індивідуальна гонка на 15 км. На старт вийдуть шестеро представниць України.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська біатлоністка висловилася про відбір на Олімпіаду: "Не хочу піднімати скандал".

Нагадаємо, де дивитися чемпіонат Європи з біатлону: розклад трансляцій.