Українки показали найкращий результат сезону в індивідуальній гонці на ОІ-2022

6,1 т.

Відразу дві українські біатлоністки опинилися у верхній частині підсумкового протоколу індивідуальної гонки на 15 км на Олімпійських іграх у Пекіні. Киянка Юлія Джима порадувала високою швидкістю, але зробила два промахи й опинилася на 10-й позиції.

А за чистої стрільби наша олімпійська чемпіонка-2014 могла навіть завоювати "золото". Адже відставання від переможниці, німкені Деніз Херрманн, склало 1 хвилину 21,7 секунди.

Юлія Джима на Олімпіаді.

Ірина Петренко (Варвинець) на чотирьох вогневих рубежах закрила всі 20 мішеней (!), що вдалося ще лише одній спортсменці, але не надто швидко бігла і розташувалася на 11-му рядку. Після фінішу українка сказала, що показала максимум на сьогоднішній день, адже вона повернулася на трасу нещодавно після хвороби.

А ось досвідчена Валентина Семеренко зійшла на третьому колі. Як розповів тренер жіночої команди Урош Велепець, сумчанка надихалася холодним повітрям, збила подих і просто не змогла продовжувати гонку.

Результати жіночої "індивідуалки".

Дар'я Блашко не вийшла на старт, оскільки у неділю, 6 лютого, у неї діагностували коронавірус.

Нагадаємо, що на ОІ-2022 вже відбулася змішана естафета. Україна, яка була представлена Валентиною Семеренко, Юлією Джимою, Артемом Примою та Дмитром Підручним, посіла 13-те місце.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська біатлоністка встановила рекорд Олімпіад, ледь вийшовши на старт.