Українка показала ідеальну точність на КС з біатлону

10,5 т.

Жіночої гонкою переслідування на 10 км в словенському містечку Поклюка завершився 1-й етап Кубка світу з біатлону. Кращий результат у збірній України (24-е місце) показала Юлія Джима, що не зробивши жодного промаху на усіх чотирьох вогневих рубежах.

Олена Підгрушна мала чудові шанси на потрапляння в десятку, але зробивши два промахи, відкотилася в результаті на 27-ю позицію. Анастасія Меркушина 37-я, а Валя Семеренко не фінішувало.

Перемогу здобула фінка Кайса Маккарайнен. "Срібло" у Доротеї Доротея Вірер (Італія), третя позиція у словачки Пауліни Фіалкової.

Читайте: Кращий біатлоніст Росії зганьбився на фініші, безглуздо втративши перемогу на Кубку світу

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька днів тому на 1-му етапі КМ Анастасія Меркушина та Артем Тищенко чудово провели індивідуальну змішану біатлонну естафету, завоювавши бронзові нагороди.

У класичній змішаній естафеті наша команда в складі Віти Семеренко, Олени Підгрушної, Сергія Семенова та Артема Прими на трасі в Поклюці зайняла лише дев'яту сходинку з 19 команд.

Кілька днів тому українська біатлоністка Юлія Джима виграла індивідуальну гонку на етапі Кубка світу в Поклюці. Завдяки цьому тріумфу наша збірна завоювала лідерство в Кубку націй.