Сенсаційною гонкою стартував Кубок світу з біатлону: результати українців

32,9 т.

Сенсаційними результатами ознаменувалася перша гонка нового сезону Кубка світу з біатлону. У фінському Контіолахті пройшла індивідуальна гонка у чоловіків, за підсумками яких одразу двоє спортсменів уперше в кар'єрі опинилися на п'єдесталі, а швейцарець Ніклас Хартвег узагалі встановив рекорд країни.

Перемогу святкував шведський біатлоніст Мартін Понсілуома, для якого це "золото" стало другим у кар'єрі. А ось 22-річний Хартвег став лише одним із двох учасників перегонів, яким вдалося "чисто" відстрілятися на чотирьох вогневих рубежах. Він здобув "срібло", яким повторив досягнення Беньяміна Вегера 12-річної давності, але той мав один промах в "індивідуалці" в Поклюці.

Сенсацію створив і німець Давид Цобель. Він також пройшов стрільбу без промахів і вперше у кар'єрі завоював медаль Кубку світу.

Українські біатлоністи не потішили вболівальників високими результатами. Найкращим серед наших став Антон Дудченко, який показав 30-й результат і відстав від переможця на 4 хвилини 17 секунд.

Як повідомляв OBOZREVATEL, російська чемпіонка світу з біатлону Катерина Юрлова обурилася відстороненням своїх співвітчизників від міжнародних змагань.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!