Україна завоювала "срібло" на Кубку IBU

Андрій Доценко

Збірна України з біатлону, в складі Руслана Бригадира, Андрія Доценка, Тараса Лесюка і Богдана Цимбала, фінішувала на другому місці в естафеті 1-го етапу Кубку IBU, який пройшов в німецькому Арберi.

Початок гонки склався для України не дуже успішно. Бригадир на другій стрільбі зробив один промах, продемонстрував посередню швидкість, і передав естафету лише дев'ятим.

Доценко і Лесюк не змогли підняти команду вище шостої позиції. Справжнє диво зробив Богдан Цимбал. 23-річний сумчанин вдало скористався осічкою конкурентів, показав відмінний хід на лижні, і вивів збірну України на другу позицію в фінальному протоколі.

Перемогу здобула збірна Німеччини. "Бронза" у французів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на 4-му етапі Кубку світу з біатлону чоловіча збірна України фінішувала на 10-му рядку, а жіноча збірна показала 6-е місце.