Україна встановила рекорд сезону на Кубку світу з біатлону

29,1 т.

Українські біатлоністки видали найкращий результат у некомандних гонках сезону під час етапу Кубка світу в чеському Нове Мєсто. Наші співвітчизниці добре зарекомендували себе у спринті, що відбувся у п'ятницю, 3 березня.

Лідер "синьо-жовтих" Юлія Джима зуміла точно пройти обидва вогневі рубежі, вибивши 10 мішеней з 10. 30-річна киянка до останнього боролася за потрапляння в квіткову церемонію, проте фінішувала на 11-му місці. Цей результат став найкращим для українок у сезоні в особистих змаганнях.

Свій рекорд поставила й досвідчена Олена Білосюк-Підгрушна. Їй знадобився один додатковий патрон на лежці У фінішному протоколі олімпійська чемпіонка Сочі-2014 виявилася 26-ю.

Цей локальний успіх дозволив Україні закріпитись у топ-10 Кубка націй. Відрив нашої збірної від Польщі, яка йде слідом, становить уже 310 балів.

Перемогу ж у спринті у Нове Мєсто здобула Марта Олсбю Ройселанд із Норвегії, яка пройшла дистанцію у 7,5 кілометрів за 19,5 хвилин. Вона на 20 секунд випередила співвітчизницю Інгрід-Ландмарк Тандреволд. Третьою стала Анаїс Шевальє із Франції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, між Росією та Білоруссю спалахнув скандал після того, як спортсменів з РБ не допустили до гонки на чемпіонаті РФ з біатлону.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!