Україна виграла "золото" чемпіонату Європи з біатлону, обставивши Росію

93,7 т.
Збірна України з біатлону

Збірна України з біатлону тріумфально завершила чемпіонат Європи, який в ці дні проходив в італійському Ріднау. Наша команда у складі Юлії Журавок, Ірини Варвинець, Артема Прими та Дмитра Підручного завоювала "золото" у змішаній естафеті.

Українські біатлоністи провели чудово всю дистанцію, не давши суперникові жодного шансу. У вирішальній стрільбі на останньому вогневому рубежі відмінна стрільба Підручного дозволила зберегти 15-секундну перевагу, яку ніяк не зміг відіграти суперник з Росії.

Читайте: Чемпіонат Європи з біатлону: результати і звіти

Нагадаємо, що 27 січня Ірина Варвинець завоювала "срібло" в індивідуальній гонці європейської першості. Раніше Іра стала переможницею спринту.

Як повідомляв "Обозреватель", українець Артем Прима драматично упустив медаль в спринті чемпіонату Європи з біатлону.

Напередодні українка Юлія Журавок допустила нереальний конфуз , запізнившись на старт спринту в Ріднау на 1,5 хвилини.