Україна провалила стрільбу в чоловічій естафеті на Кубку світу з біатлону

Дмитро Підручний

Збірна України з біатлону посіла дев'яте місце в чоловічій естафеті на восьмому етапі Кубку світу з біатлону, який у ці дні проходить у чеському місті Нове Мєсто.

Першим на дистанцію вийшов Артем Тищенко. Він двічі промахнувся на стрільбі і передав естафету капітанові нашої національної команди Дмитро Підручному, перебуваючи на 14-й позиції з відставанням в одну хвилину від лідера.

Лідер збірної України відмінно пройшов дистанцію, чисто закривши всі мішені та відігравши 11 місць. Здавалося, що наші співвітчизники зможуть поборотися за високі місця, але Антон Дудченко, який вийшов на гонку третім, провалив стрільбу та заробив два штрафних кола.

Після цього замість Артема Прими, який мав проблеми зі здоров'ям, на дистанції з'явився Богдан Цимбал. Він стартував дев'ятим з відставанням в 3:17,4 від першого місця і закінчив гонку на тій же позиції (+4:03,3).

Німеччина виграла чоловічу естафету, закінчивши її з результатом 1:12:28,1. "Срібло" виборола Росія (+1:21,7), а "бронзу" – Норвегія (+1:33,2)

Результати чоловічої естафети

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірну України дискваліфікували в жіночій естафеті на старті 8-го етапу Кубка світу з біатлону, однак після протесту нашій команді повернули четверте місце.