У Росії від коронавірусу помер дворазовий олімпійський чемпіон з біатлону

10,9 т.
Анатолій Аляб'єв помер

Знаменитий російський біатлоніст Анатолій Аляб'єв помер на 71-му році життя, повідомляє сайт Союзу біатлоністів Росії (СБР). Причиною смерті легендарного спортсмена стала коронавірусна інфекція.

За інформацією МатчТВ, Анатолій Миколайович давно мав проблеми з легенями і COVID-19 не зміг перебороти.

Аляб'єв під час естафети олімпійського вогню (2014 рік)

Відомий російський коментатор Дмитро Губернієв, коментуючи, що трапилося, зізнався, що зазнав шоку.

"У грудні вітав свого друга і кумира з ювілеєм, телефонували і на Новий рік... Боже мій, дядько Толя... RIP", – написав Губернієв у своєму Telegram-каналі.

Анатолій Аляб'єв

Біатлоніст є володарем двох золотих медалей на зимовій Олімпіаді-1980 в американському Лейк-Плесіді. Спортсмен виграв індивідуальну гонку, а також став найкращим у складі збірної СРСР в естафеті. На цих же Іграх Аляб'єва завоював "бронзу" у спринті.

Анатолій Аляб'єв під час перегонів

Окрім олімпійських медалей, Аляб'єв двічі посідав третє місце на чемпіонатах світу. Після завершення кар'єри працював тренером.

Анатолій Аляб'єв із командою

Аляб'єв також є дворазовим бронзовим призером чемпіонатів світу. Після закінчення кар'єри спортсмен став тренером, він також був членом СБР.

Анатолій Аляб'єв взяв два "золоти" Олімпіади

З 1990 по 1998 рік обіймав посаду тренера збірної Росії з біатлону.

Дві золоті та бронзова медаль XIII Зимових Олімпійських ігор у Лейк-Плесіді

Як повідомляв OBOZREVATEL, у листопаді минулого року колишній футболіст чемпіонату України помер від коронавірусу у 42 роки.