Три біатлоністки збірної України увійшли в топ-20 мас-старту Кубка світу

8,0 т.
Юлія Джима

На 3-му етапі Кубка світу з біатлону, який в ці дні проходить у французькому Ансі завершилася гонка з масовим стартом на 12,5 км у жінок. Біатлоністки збірної України не змогли поборотися за медаль, зайнявши місця в межах першої двадцятки.

Віта Семеренко продемонструвала не найвищу швидкість, яка разом з промахом на лежцi не дозволила з'явитись на подіумі. Підсумок - 17-й рядок.

Читайте: Фуркад влаштував з росіянином розбирання за медаль на Кубку світу з біатлону

Її сестра-близнючка Валя втратила шанси на нагороди, проваливши "стійку". Українка зробила три неточних пострілу і фінішувала п'ятнадцятою.

Кращий результат показала Юлія Джима. Киянка, хоч і промазав один раз на другому вогневому рубежі, на останнє коло пішла четвертої. На жаль, в компанії іменитих суперниць біатлоністка збірної України загубилася, завершивши змагання сьомою

Програма 3-го етапу КМ завершиться чоловічим мас-стартом. Початок о 15:30.

Раніше Віта Семеренко взяла "бронзу" в спринті .

Нагадаємо, що збірна України провела справжній фурор на Кубку IBU, домігшись історичного результату.