Програш Фуркада: результати спринту на Кубку світу з біатлону

19,1 т.
Кубок світу з біатлону

Українські біатлоністи знову не змогли поборотися за медалі Кубка світу. На другому етапі сезону в австрійському Хохфільцені наші хлопці невдало виступили в спринтерській гонці.

Кращим серед представників нашої країни став Артем Прима, який із одним промахом фінішував у топ-30. Жоден із українців не зміг чисто відстрілятися на двох вогневих рубежах, а Віталій Кільчицький і зовсім відправив у "молоко" чотири патрони з 10.

Читайте: Де дивитися 2-й етап Кубка світу з біатлону: розклад та результати

У результаті Прима зумів зайняти лише 26-е місце, Дмитро Підручний став 32-м, Сергій Семенов — 90-м, а Кільчицький — 102-м.

Перемогу ж у гонці здобув лідер загального заліку норвежець Йоханнес Бе, який на 8,6 секунди випередив легендарного Мартена Фуркада. Третє місце зайняв Бенедикт Долль із Німеччини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірній Росії із біатлону загрожує відсторонення від Кубка світу через порушення антидопінгових правил.